Badminton

Oddíl badmintonu TJ Ostrov z.s., vznikl v roce 1965 a ve 2015 oslavil 50 let nepřetržitého trvání. Svoji činnost provozuje ve sportovní hale TJ v Ostrově. Za dobu bohaté historie dosáhli jeho členi met nejvyšších, počínaje úspěchy oblastními, republikovými, zahraničními  včetně účastí v reprezentaci.

Konec sezony 2017/2018

Sezonu zakončíme  posezením na "Balákově". Opět se můžeme těšit na skvělé grilování a zajištění tekutin pro pitný režim. K dispozici bude  klání ve stolním tenisu, volejbalu, lukostřelbě(?) a pétanque. Přejme si, aby 8. června vyšlo počasí a my se sešli v hojném počtu a s dobrou náladou. VO

Mistrovství v Rakousku

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SALCBURSKA

Skvělého úspěchu v Rakouském Salzburgu, dosáhl Fabián Šula ziskem tří medailí. Ve čtyřhře mužů se svým partnerem Thomasem Schey vybojoval bronz, ve dvouhře to byla opět bronzová medaile. Výborným výkonem s partnerkou Kornelií Steidl, získali titul a stali se Mistry mezinárodního mistrovství spolkové země Salcburska ve smíšené čtyřhře . Velká gratulace Fabiánovi za famózní výsledky a šíření ostrovského badmintonu v zahraničí.

3. místo dvouhra
3. místo dvouhra - první zprava