Badminton

Oddíl badmintonu TJ Ostrov z.s., vznikl v roce 1965 a ve 2015 oslavil 50 let nepřetržitého trvání. Svoji činnost provozuje ve sportovní hale TJ v Ostrově. Za dobu bohaté historie dosáhli jeho členi met nejvyšších, počínaje úspěchy oblastními, republikovými, zahraničními  včetně účastí v reprezentaci.

GPC Ostrov - 16.2. 2019

Propozice na GPC dospělých - Ostrov

www.badostrov.estranky.cz

Pořadatel:       Oddíl badmintonu TJ Ostrov,  z.s.

Termín:             16.2. 2019 - sobota

Místo:                Hala TJ Ostrov - 4 kurty /Studentská 1300, 363 01 Ostrov/

Časový rozpis: Prezence:        8.30 - 9.00 hod

Losování mixů: 9.05

Začátek:           9.20

Vrchní rozh.:   Mácha Jiří; řízení turnaje členi oddílu.

Právo účasti:  Příslušná věková kat. s platnou licencí ČBaS.

Míče:               Vlastní péřové dle SŘ.

Startovné:       Dvouhra 100,-/os; pár.disc. á 70,-/os.

Ceny:               Medaile, diplomy.

Podmínky:       Hráči startují na vlastní náklady. V hale automat na teplé nápoje.

přihláška bude potvrzena mailem. Nezapomeňte na klubov. příslušnosti.

Za oddíl  J. Mácha

www.kr-karlovarsky.cz

www.zivykraj.cz

Turnaj - Vejprty

TURNAJ v párovkách - VEJPRTY

Čtyřčlenné ostrovské kvarteto  pokračovalo vítězně dne 7.12.  na turnaji ve Vejprtech. Ve vypsaných disciplínách - mixů , čtyřher mužů a žen  - obsadilo všechna možná medailová umístění. V příjemném prostředí zvolili pořadatelé  skupinový systém, takže celkem 30 mužů a žen si dostatečně prověřilo své síly. Blahopřejeme našim hráčům k výkonům a pěknému oddílovému dárku  pod vánoční  stromeček.

Výsledky našich členů:

Čtyřhra muži:  1. Žemlička - Hauer

Čtyřhry ženy:  1. Hauerová - Kočanová /OS+Nejdek/

Mix:               1. Hauer -Hauerová, 2. Žemlička - Karbulková

X. ročník turnaje - Ostrov

X. ročník vánočního turnaje v párovkách

Dne 1. prosince pořádal náš oddíl jubilejní X. ročník párovek. Vzhledem k souběhu několika turnajů, ale  asi i  "ledovky" na silnicích, nebyla účast nic moc. Přesto přizpůsobený dvoukolový systém dal hráčům dostatečný prostor si dosyta zahrát. Hrané disciplíny opanovali domácí. V mužské čtyřhře obsadili prvá čtyři místa, v mixu pak první dvě. Turnaj byl zakončen vyhlášením vítězů spolu s předáním výher, na které přispěl i Karlovarský kraj. Děkujeme.

Výsledky:

ČM: 1. Tripalovi R +L; 2. Šula st./Mojtek; 3. Kořený/Kazda; 4. Mácha/žemlička; 5. Bělohlávek/Špulák /Os+Nejdek/

MIX: 1. Šulovi J +J; 2. Žemlička/Karbulková; 3. Špulák/Kočanová /Nejdek/

8. ročník turnaje v M. Lázních

VIII. ročník turnaje v singlech a mixech - Mariánské Lázně

Dne 18. 11. se  v M. Lázních sešli neregistrovaní hráči na 8. ročníku turnaje ve dvouhrách a mixech. Náš oddíl zastupovali Jana Šulová, Lukáš Tripal, Martina Karbulková, Pavel a Anežka Hauerovi. Ostrovští ze tří disciplín vyhráli dvě a přidali i další medaile. Nejúspěšnější byla se ziskem dvou zlatých Anežka. Velká gratulace všem za reprezentaci oddílu.

Výsledky:

DM:  2. P. Hauer, 4. L. Tripal

DŽ.:   1. A. Hauerová, 8. M. Karbulková

Mix:  1. P. a A. Hauerovi, 2. L. Tripal - J. Šulová, 11. T. Cintl- M. Karbulková (M.L./Os)

Pozvánka:

Oddíl badmintonu TJ Ostrov z. s., pořádá  v hale TJ 1.12. 2018 jubilejní X. ročník turnaje v párových disciplínách pro neregistrované a amatéry.

GP C - MOST

GP C dospělých - MOST

V Mostě proběhl 6.10. turnaj dospělých  GP C. Na něm startoval Fabián Šula a opět s výbornými výsledky. Ve dvouhře a čtyřhře obsadil shodně dělená 3. - 4. místa. Gratulujeme. JM